INFORMACE PRO STRÁVNÍKY

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY

Milí strávníci,

školní jídelna bude znovu v provozu od 25. 5. 2020 a to pro žáky 1. stupně, mateřskou školku a zaměstnance.

Obědy na týden 25. 5. – 29. 5. 2020 jsou pro tyto strávníky již načteny. Jídelníček na Strava.cz bude k dispozici po 18.5.2020 s omezením pouze na oběd č. 1.

Jídelníček na červen bude načten do konce května.

Ti strávníci, kteří do školy a školky již nenastoupí, nebo strávníci, kteří nastoupí, ale nebudou odebírat obědy :       PROSÍM O ODHLÁŠENÍ OBĚDŮ NA www.Strava.cz

Toto se netýká žáků 6. – 9. tříd, ti jsou odhlášeni automaticky.

Také dojde k menším úpravám a omezením, aby se co nejlépe dodržely hygienické postupy.  Až do konce školního roku se bude vařit pouze oběd č. 1. Důvodem je nižší počet strávníků a chceme, aby výdej byl jednoduchý a rychlý, aby se strávníci v jídelně zdržovali co nejkratší dobu.

V jídelně jsou vyznačeny odstupy 2 metry a cesty kudy postupovat od vchodu, přes odevzdání nádobí až k východu tak, aby se nekřížily. Povrchy, které přijdou do styku se strávníkem se budou pravidelně desinfikovat, stoly jsou od sebe dostatečně odděleny tak, aby strávníci seděli samostatně ve vzdálenosti na 2 metry. Přístup bude umožněn pouze skupinám 15 žáků, které se postupně po desinfekci stolů a židlí vystřídají. Strávníci nebudou mít možnost si sami brát tác, příbor, nápoj. Vše jim nachystá pracovník jídelny, který musí mít ochranné pomůcky. Strávník sám bude mít igelitový sáček, kam si po zasednutí ke stolu schová svoji roušku. Nebude ji odkládat na stůl, židle a podobně. Po jídle odevzdají celý tác (nebudou třídit příbory a talíře) a vyznačenou cestou odejdou z jídelny.

Pracovníci jídelny budou mít ochranné pomůcky a bude se dbát na zvýšenou hygienu veškerých prostor.

Po celou dobu výdeje pro žáky a zaměstnance nebude možnost vstupu žádných cizích osob do prostoru jídelny. Proto žádám rodiče, pokud by potřebovali oběd vyzvednout do jídlonosičů (první den nemoci), kontaktujte mne nejdříve telefonicky č. 734836814 a domluvte si čas, kdy bude možné oběd odebrat.

Děkuji za pochopení       

Lušková Andrea, vedoucí školní jídelny

2020-05-15T13:08:28+00:00 15.Kvě, 2020|