Setkání s rodiči budoucích prvňáčků

Setkání s rodiči budoucích prvňáčků

Dobrý den, vážení rodiče,

zveme Vás na schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se uskuteční v úterý 23. června 2020 od 16 hodin v základní škole v Doudlebách nad Orlicí. Dozvíte se několik základních informací o tom, co Vaše děti  i Vás čeká v prvních dnech, co máte nebo nemáte dětem nakoupit, jak ještě na poslední chvíli pomoci svému dítěti, aby se s nástupem do školy dobře vyrovnalo.

                                                                                   Na setkání se těší Eva Horčičková, Jaroslava Brodinová

                                                                                                                               a ředitel školy František Klapal

2020-06-14T23:43:59+00:00 10.Čvn, 2020|