ÚNOR A BŘEZEN V MŠ

ÚNOR A BŘEZEN V MŠ

Měsíc únor nám přinesl spoustu zajímavých akcí a nových zážitků. Díky projektu Kino na kolečkách se během jarních prázdnin naše školní jídelna proměnila v opravdový kinosál, kde nechyběl ani poprcorn a další dobroty. S dětmi jsme shlédli film Lví král. V zajímavých akcích jsme pokračovali hned další týden, kdy do mateřské školky zavítalo divadlo. A hlavně nesmíme zapomenout na tak očekávaný Karneval, který se konal 12. února netradičně v sálu Lena. Byl to pro nás nově objevený prostor, kde jsme měli dost místa na tanečky, soutěže a další aktivity. Tato událost nám umožnila nasadit masky a na jeden den se proměnit v oblíbené postavy z pohádek. Zúčastnili se princezny, piráti, zvířátka a superhrdinové ze všech tříd mateřské školy. Karneval zakončila tombola, ze které si děti domů odnesly odměnu za snahu při soutěžích.

 

Na březen – měsíc knihy jsme se moc těšili a měli jsme připravená velká dobrodružství – Vítaní jara, bubnování a návštěvu knihovny. Bohužel nám to nedovolila zrealizovat stávající situace, při které se mateřská školka uzavřela. Děti ale nemusí být smutné, protože až se do školky vrátíme budeme mít připravená nová dobrodružství a vše si společně vynahradíme.

 

Velmi na Vás myslíme a přejeme Vám zdraví a pevné nervy v této nelehké situaci.

 

Denisa Zahálková

2020-04-16T13:52:26+00:00 16.Dub, 2020|