Dne 24. 6. jsme jeli vlakem do Hradce Králové, kde jsme vystoupili na Slezském předměstí a pěšky šli do Orlice parku, kde jsme si dali oběd. Po obědě jsme šli pěšky na laser game. Žáci si dali celkem 3 hry. Dvakrát hráli na dva týmy a třetí hru všichni proti všem. Na závěr jsme dostali vyhodnocení, kdo měl nejvíce zásahů, kdo byl nejlepší střelec. Vlakem se vrátili opět do Doudleb.

Dne 25.6. jsme se vydali opět do Hradce Králově, ale protože teploty venku byly opravdu letní, tak jsme se jeli vykoupat na koupaliště Flošna. Na koupališti žáci dostali rozchod. Někdo šel na tobogán. Na jednom tobogánu si dokonce mohli změřit, jak daleko doletí. Kluci si pak užívali atrakce v bazénu a dívky plavání a opalování. V místí restauraci jsme si dali společný oběd a po obědě jeli zpět do Doudleb.

Pastvová

Koupaliště Flošna – Hradec Králové