Celkem 26 dětí v 6. třídě. 12 Doudlebáků, 8 Potštejňáků, 2 Záměláci, 2 Vamberáci, 1 dívka z Vrbice a 1 dívka z Rybné nad Zdobnicí.  To už je pádný důvod trochu více se poznat. A proto se ve dnech 5 a 6. září konal adaptační kurz plný seznamovacích aktivit, turistických výšlapů za poznáním okolí doudlebské školy, znalostních otázek, ale i koupaček, smíchu, křiku, zmrzlin, lízátek…..Děti pracovaly ve dvojicích, větších skupinkách, sdělovaly si navzájem své zážitky, zájmy, vyměňovaly si telefonní čísla…Jedna skupinka pro tu druhou připravila známou stopovanou s mnoha úkoly a pokladem na konci trasy.

Moje poděkování patří paní asistence Hrubešové, paní učitelce Jablonské a paní učitelce Kholové, které se adaptačního kurzu zúčastnily a pomáhaly mi s jeho uskutečněním.

A šesťáci? Byli jste fajn. Já jsem si to s vámi pěkně užila. A co vy?

Iva Machačová – třídní učitelka

…..bavilo mě, když jsme se rozdělovali podle psů

…..bavilo mě koupání a našla jsem si novou kamarádku

…..dozvěděla jsem se, že ve třídě máme hokejistu