Rád bych touto cestou poděkoval za vzornou reprezentaci školy žákům Janu Horčičkovi (2. třída) a Lukáši Granátovi (6. třída), kteří nastoupili v prvním venkovním závodu sezóny na hradeckém přespolním běhu za kroužek atletiky Domu dětí a mládeže v Kostelci nad Orlicí.  Naprostým překvapením bylo druhé místo nejmladšího závodníka Honzíka Horčičky, který jako jediný ze všech účastníků byl ročník 2016 a podal naprosto fantastický výkon. V mladším a starším žactvu se vzhledem k velkému množství závodníků vyhlašovaly vždy ročníkové výsledky. V mladších žácích ročníku 2012 dominoval vytrvalec Lukáš Granát a doběhl si s přehledem pro zlatou medaili.

Děkuji za sdělení této informace i za samotnou přípravu těchto žáků panu Janu Alexandru Dostálkovi, vedoucímu kroužku atletiky.

ocenění žáci