Uzavření školy

Uzavření školy 2020-05-20T10:16:43+00:00

UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Potvrzení o uzavření školy (Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení ) se vydává každý pracovní den  od 9:00 do 12:00 v budově školy – zvoňte na ředitelnu.

Pro potvrzení nemusíte do školy chodit, můžeme Vám ho zaslat na email – Vy si ho pak vytisknete. Požádejte telefonicky na č. 494 383 133 nebo na email školy: zs.doudleby@tiscali.cz

Vážení rodiče,

dle pokynů MŠMT bude od 13. 5. 2020 probíhÁ výuka žáků 9. ročníku a od 25. 5. 2020 výuka na 1. stupni naší školy.  Docházka nebude povinná. Pro žáky, kteří zůstanou doma, bude i nadále pokračovat distanční výuka.

Výuka bude probíhat dle následujících pravidel: Pravidla účasti na výuce

Podrobnosti k nástupu žáků 1. stupně jsou ZDE.

Dokument k vyplnění pro žáky 1. a 2. třídy, kteří se budou účastnit odpolední skupiny ZDE.

Nezbytnou podmínkou účasti bude předložení „ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ“ (<- zde ke stažení) při prvním vstupu do školy.

Sledujte další informace na stránkách školy a v Bakalářích.

František Klapal, ředitel školy

ZDE JSOU ÚKOLY PRO ŽÁKY (Klikněte na příslušnou třídu!). Budou pravidelně doplňovány.

1. TŘÍDA

2.TŘÍDA