Dne 16. 5. jsme vyrazili sportovat do Kostelce nad Orlicí. Tentokrát na vybíjenou. Letos jsme měli 2 týmy – tým chlapců a dívek.

Chlapci byli v kategorii A, kde hráli proti Kostelci nad Orlicí, Solnici a Dobrušce.  Zápasy byly velmi vyrovnané, ale chlapcům se podařilo porazit pouze Kostelec.  Poté bojovali o 5. – 6. místo, kde hráli s Rychnovem, který porazili. Celkově se tedy umístili na krásném 5. místě.

Dívky měly trošku menší konkurenci, ale přesto hrály perfektně. Hrály s Vamberkem a Českým Meziříčím a oba týmy porazily. Konečně získaly pohár a hned 1. místo. Takže si i vybojovaly postup do krajského kola.

Všem patří velká gratulace.

Pastvová

Dívky 1. místo

KRAJSKÉ KOLO

Hned v pátek po okresním kole jsme opět vyrazily do Kostelce nad Orlicí. Dívky se nemohly dočkat, co přijede za konkurenci. Hrála se jedna skupina systémem každý s každým. První zápas hrály s Novou Pakou, která hrála opravdu velmi takticky, což dívky dost zaskočilo a tak je porazily. Hned na to čekal dívky zápas proti Vrchlabí, který bohužel také nevybojovaly. Pak se ale konečně karta obrátila a přišla porážka Českého Meziříčí, které porazily také v okresním kole. Nakonec závěrečný zápas proti Trutnovu. Tady šlo o vše a dívky si vedly perfektně. Takže domů si přivezly krásné 3. místo.