Dne 18. 3. jsme se vypravili vlakem na soutěž – Zimní pětiboj do Borohrádku. Zimní pětiboj je to nazýváno pouze podle období, ve kterém se závody odehrávají. Soutěží se v pěti disciplínách – hod na koš, šplh, skok z místa, člunkový běh a na závěr se skáče minutu přes švihadlo. Celkem se z naší školy přihlásilo 19 závodníků od 4. až po 9. třídu.

A takto se jim zadařilo:

Mladší žáci: 2. místo Lukáš Granát

Mladší žákyně: 2. místo Natálie Divíšková

 Starší žákyně: 2. místo Jana Rýdlová, 3. místo Bára Přidalíková

Starší žáci I. : 3. místo Pavel Hlavatý

Starší žáci II. : 2. místo Sebastian Majer, 1. místo Pavel Sobotka

Starší žákyně II.: 2. místo Dominika Sobotková

Dne 26. 3. všichni tito žáci postoupili do krajského kola v Hořicích. Celkem postoupilo za naši školu 12 žáků. Zde se zadařilo 2. žákům. 1. místo vybojoval ve své kategorii Sebastian Majer a 2. místo vybojoval  Pavel Hlavatý.

Všem soutěžícím moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

Kristýna Pastvová