V neděli 14.11.2021 se v tělocvičně naší ZŠ konalo velké finále badmintonového turnaje „Couple cup“, kterého se zúčastnili smíšené dvojice žáků 8. a 9. třídy.  Tyto dvojice vznikly losováním. Příprava na turnaj začala již v hodinách TV v průběhu září a poté pokračovala ve volném čase žáků, často po skončení výuky. Nejdříve proti sobě hráli dvojice v rámci 8. třídy a v rámci 9. třídy samostatně. Do celého turnaje se zapojilo 20 smíšených dvojic, tedy 40 žáků (70 % ze všech žáků 8. a 9. třídy). Ti nejlepší z těchto tříd postoupili do čtvrtfinále, kde na sebe poprvé vzájemně narazili žáci 8. a 9. tříd. Do semifinále se nakonec dostala 1 dvojice z 8. třídy a 3 dvojice z 9. třídy. V následné učitelské výzvě všechny tyto 4 dvojice poměřili své síly s učiteli (Pastvová/Pavlík), kdy jedné z nich (nakonec obsadila zaslouženě 1. místo) se podařilo i učitele po těsné bitvě porazit.

Pastvová/Pavlík

Na závěrečné výsledky se můžete podívat zde: