Ve čtvrtek 12.5.2022 se v tělocvičně naší ZŠ konalo velké finále badmintonového turnaje „Mini couple cup“, kterého se zúčastnili smíšené dvojice žáků 6. a 7. třídy, kteří zatoužili také poměřit své síly se spolužáky ve své věkové skupině tak jako žáci 8. a 9. tříd na podzim. Dvojice již nevznikaly losováním, ale vzájemnou domluvou.

Do celého turnaje se zapojilo 19 smíšených dvojic, tedy 38 žáků (téměř 60 % ze všech žáků 6. a 7. třídy). Celkově se odehrálo 93 vzájemných zápasů. Do semifinále se nakonec dostali 3 žáci ze 6. třídy a 5 žáků ze 7. třídy. V následné učitelské výzvě všechny tyto 4 dvojice poměřily své síly s učiteli (Pastvová/Pavlík), přičemž budoucí vítězná dvojice Dostálová/Grulich je dokázala výrazně potrápit. Na závěrečné výsledky se můžete podívat zde.

Pastvová/Pavlík