V pondělí 15. 6. naši školu navštívil manažer HC Dynama Pardubice pan Zdeněk Rydlo a přivezl dětem ukázat Masarykův pohár. HC Dynamo Pardubice letos vyhráli titul mistra extraligy. Děti se s pohárem mohly vyfotit a pan Rydlo přidal i nějaké zajímavosti o poháru. Děti měly možnost si odnést i drobný dárkový předmět.
.
.
. 
. 
.