Dne 14. května proběhlo okresní kolo ve vybíjené v Kostelci n. O.. Soutěže se zúčastnili vybraní žáci ze 4. a 5. ročníku. Týmy byly rozděleny do skupin A, B a C. Naše družstvo hrálo ve skupině B s ZŠ Lhoty a ZŠ Dobruška. První zápas se ZŠ Lhoty jsme s přehledem vyhráli. V druhém zápase děti bojovaly statečně a odhodlaně, bohužel tým z Dobrušky byl přeci jen lepší a porazil nás. Po krátké přestávce nás tedy čekal souboj o 4. – 6. místo s Kostelcem a Rychnovem (Javornická). První zápas s Kostelcem dopadl pro nás úspěšně. S Rychnovem byly síly dost vyrovnané, po prvním poločase jsme vyhráli a i v druhém poločase jsme dlouho vedli. Ke konci děti zazmatkovaly, přišlo pár chyb, které nás stálo vítězství. A tak jsme se umístili na krásném 5. místě z 9 družstev.

Děkuji všem dětem, které se soutěže zúčastnily. Myslím, že bojovaly statečně a získaly spoustu zkušeností.