Dne 22.6. se žáci 6. ročníků zúčastnili přednášky a besedy s ředitelem Památníku Terezín s panem doktorem Roubínkem. Tématem byl život v Terezínském ghettu během nacistické okupace a poslání této instituce v současnosti. Žáci získali určité povědomí o historických událostech, o kterých se budou v budoucnu učit. Získané vědomosti si následně ověřili prostřednictvím kvízu v aplikaci Kahoot.

Tímto děkuji panu Roubínkovi za perfektní spolupráci a profesionalitu.

P. uč. Kholová

Přednáška o Památníku Terezín

Přednáška o Památníku Terezín