Naši žáci 2. a 3. tříd si užili úžasný školní výlet do Dvora Králové! Cesta byla plná radosti, protože děti zpívaly své oblíbené písničky, což jim zkrátilo dlouhou cestu.
Po příjezdu do zoologické zahrady se žáci rozdělili do skupin a vyrazili prozkoumat jednotlivé pavilony. I když se počasí změnilo a začalo pršet, to jim nezabránilo v dobrodružství. Navštívili různé pavilony a poté se vydali obhlédnout venkovní výběhy zvířat. Děti měly možnost fotografovat, nakupovat suvenýry a užít si zábavu na dětském hřišti s hrady.
Cesta zpět domů uběhla velmi rychle, protože všichni byli plní dojmů a nadšení z toho, co všechno viděli a zažili. Mobilní telefony byly plné krásných fotek zvířat, které si děti hrdě přivezly domů.