V pátek 31. května 2024 žáci 8. tříd navštívili workshop k volbě povolání na   Střední škole služeb, obchodu a gastronomie v Hradci Králové.

Střední odborná škola zajišťuje výuku tříletých oborů aranžér, kuchař – číšník, kadeřník, prodavač, zahradník a čtyřletých oborů fotograf, technický fotograf, hotelnictví, kosmetické služby, ekonomika a podnikání, floristika a projektování zahrad. Je zde i možnost nástavbového studia podnikání.

Díky výborně připraveným workshopům si osmáci vyzkoušeli namíchat nápoj, naaranžovat květinovou výzdobu, uplést housku, mnozí si odnesli tetování a nabarvené vlasy.

Nebude trvat dlouho a začnou se rozhodovat, na kterou školu si dají přihlášku. Možná to bude i tato škola. Uvidíme.

Sedláčková Petra