Tentokrát se vypravíme do II. třídy předškoláků – třídy Žabiček. Jelikož je umístěna v ZŠ, hned vedle tělocvičny, využili jsme této příležitosti a každý týden tam tužíme svaly a užíváme si pro některé děti ještě nepoznaného prostředí.
Sv. Martina jsme se rozhodli oslavit pečením Martinských rohlíčků. Snažily se všechny děti, ovšem ze všeho nejlepší bylo samozřejmě ochutnávání umíchaných náplní. Dětem se dařilo a rohlíčky nám upekly paní kuchařky v kuchyni ZŠ. Tímto moc děkujeme. Co jsme nesnědli, odnesly děti pyšně rodičům.

Začátkem prosince jsme jim ve třídě připravili „Čertoviny“. Bylo to dopoledne plné sportovních disciplín. Děti mohly poznat nová sportovní náčiní jako jsou např. provazové chůdy nebo balanční kameny. V tradičních kostýmkách, které dětem připravili rodiče jsme si také zatančili a zahráli na rytmické nástroje. Akce se zdařila a děti odcházely domů plné zážitků.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout také na Ježíška. Navodili jsme slavnostní atmosféru, prožili a vyzkoušeli vánoční tradice (pouštění lodiček, hod bačkorou, zdobení stromečku, poslech koled). Ježíška jsme k nám do Žabiček nalákali vánoční koledou a básní. Nadělil nám spoustu dárečků, z kterých děti měly obrovskou radost, a tak to má být. Přejeme vám VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023.