Ve dnech 1.6- – 6.6. se někteří žáci 8. a 9. ročníků zúčastnili zájezdu do Anglie, kde navštívili hlavní město Londýn. Dva dny poznávali zajímavá místa a měli úžasnou příležitost zakusit pohostinnost v britských rodinách. Velkým zážitkem byla např. jízda metrem v dopravní špičce, atrakce London Eye nebo protestní demonstrace před britským parlamentem. Moře a romantiku si užili v městě Brighton nebo na křídových útesech Seven sisters. Na zpáteční cestě navštívili Belgické město Bruggy, přezdívané „Benátky severu“. Užili si jízdu na lodičce, ochutnali belgické hranolky, vafle či čokoládové pralinky. Centrum města a hrad shlédli na jejich poslední zastávce v Antverpách. Domů se vrátili plni dojmů, zážitků a vzpomínek.     

J. K.

hromadná fotka žáků před Tower Bridge
Tower Bridge
žáci v kabině London Eye
London Eye
pohled na město z kabiny London Eye
London Eye
žáci na oblázkové pláži v přístavním městě Brighton
Brighton
žákyně v parku v Brightonu
Brighton
žáci sedící na trávě na vrcholu útesu Seven sisters
útesy Seven sisters
pohled z výšky na útesy Seven sisters
útesy Seven sisters
žáci na lodi v městě Bruggy
Belgie – Bruggy
žáci na lodi v městě Bruggy
Belgie – Bruggy