Okresní kolo starších žáků se konalo 21. 11. 2017. Chlapci podali kvalitní výkon a skončili těsně před branou semifinále, tedy pátí.

Mladší žáci vyrazili na okresní turnaj 30. 11. 2017. Ze základní skupiny postoupili do semifinále z druhého místa a v semifinále je čekal vítěz „B“ skupiny, jasný favorit, FC Dobruška. Hoši se ale nezalekli, dokonce většinu zápasu vedli 1:0. V posledních dvou minutách však dostali dvě smolné branky. Zápas
o třetí místo s florbalisty z Deštného s přehledem vyhráli a při vyhlašování výsledků si všichni došli pro bronzovou medaili, kapitán obdržel ještě pohár a diplom.

Myslím si, že hráči obou kategorií svým výkonem dali najevo, že by ani velké školy okresu (Dobruška, Rychnov,..) neměli florbalisty z Doudleb podceňovat.
Hoši, děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a těším se zase za roksmiley .

Helena Handlová