Cyklovýlet s přespávačkou ve škole
Ve čtvrtek 18. června vyrazili třeťáci na cyklovýlet - cílem byl Potštejn a koupačka na místní "pláži". Dopadl i nákup pamlsků na oslazení dne. Po obědě ve školní jídelně se žáci 3.A vydali na sběr hmyzu do doudlebského okolí. Úkolem bylo bezobratlého živočicha šetrně chytit, pojmenovat, pořádně prohlédnout lupou a pustit zpět do přírody.