Semiramis v 7. B

Semiramis v 7. B

Nově vzniklá třída 7. B měla díky programu primární prevence Semiramis možnost stmelit kolektiv a zažít spolu dobrodružství a úspěch. Celá třída se účastnila různých aktivit, ve dvojicích malovali podivná stvoření, společně si zahráli pantomimickou tichou poštu, do diskuzí v kroužku každý přispěl alespoň krátkou větou a nakonec všichni našli i pozitivní slova chvály pro jednoho ze svých spolužáků. Vrcholem tříhodinového bloku byla hra na vesmír a příšery. Třída měla za úkol společně přejít z jednoho konce na druhou. To se asi nezdá nijak složité, ale naše podmínky byly velmi ztížené, protože se třída mohla pohybovat pouze na židlích a během aktivity nesměla mluvit. Za jakýkoliv zvuk pak vesmírná příšera jednu židli sebrala. I když sedmáci o pár židliček přišli, podařilo se jim nakonec zdárně nastoupit do pomyslné vesmírné rakety a společně odletět do zbytku školního roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Šveráková

2019-12-05T11:12:52+01:00 05.Pro, 2019|