Naše škola připravila pro všechny děti k jejich svátku na pátek 1. června sportovní den plný soutěží a úkolů. Na trasu v okolí školy údolím řeky Orlice se vydalo celkem 10 družstev 1. stupně a 12 družstev 2. stupně. Na jednotlivých stanovištích je čekaly nejen sportovní výkony, ale i rébusy, poznávání rostlin, orientace na mapě a test znalostí z dějin motivovaný výročím 100 let České republiky. Pro nelepší tři družstva v každé kategorii byla přichystána malá mražená odměna. Po příjemně a smysluplně vyplněném dopoledni a společném zvolání HURÁ!!!jsme se všichni v pořádku rozešli domů.
Děkuji všem pedagogům a jejich pomocníkům z řad 9. třídy za jejich přípravu a organizaci. A všem žákům za bezproblémové chování.

Další foto viz fotogalerie.