Akce na závěr školního roku

Akce na závěr školního roku

All-focus

All-focus

21. 6. navštívili žáci 8. třídy akci  Hrajme si i hlavou, která přináší pro všechny příznivce nejen přírodovědných disciplín mnoho zajímavostí. Akci pořádá  katedra fyziky Univerzity Hradec Králové ve spolupráci s Hvězdárnou a planetáriem v Hradci Králové a je určena pro žáky a studenty základních a středních škol, pro jejich rodiče a pro všechny, kteří si rádi hrají, přemýšlejí a bádají nad záhadami světa kolem nás. Žáci si mohli vyzkoušet různé pokusy z fyziky a chemie, seznámit se s  programováním robota, poslechnout si  přednášku o ochranných znacích peněz. 

 

 

 

 

 

24. 6. vyrazili žáci 2. stupně do multikina CineStar v Hradci Králové. Zhlédli zde film Godzilla II Král monster, který si sami vybrali.

26. 6. navštívili žáci celé základní školy koupaliště v Kostelci nad Orlicí.

27. 6. byli žáci 8. třídy  na exkurzi v malé vodní elektrárně v Liticích nad Orlicí, která patří Povodí Labe. Strojník elektrárny žáky  seznámil s historií, chodem elektrárny a  ukázal jim jednotlivé části elektrárny.

 

 

 

 

 

 

Sedláčková Petra

 

 

 

2019-06-27T13:07:03+00:00 27.Čvn, 2019|