America with Neil

America with Neil

Dne 7. 2. 2019 navštívil naši školu Neil s představením o Spojených státech amerických. Každou třídu reprezentoval jeden zástupce třídy, který měl nejlepší skóre z vědomostního testu o Americe. Tito zástupci se na představení proměnili v superhrdiny, Spidermana, Batmana či Hulka. Neil nás seznámil se základními informacemi o USA. Dozvěděli jsme se něco o hlavním městě a dalších velkých městech a státech, o typických jídlech, hudbě či sportu. Tyto informace si poté prověřil na našich superhrdinech a jejich asistentech. Za třídní čest ale bojovaly i samotné třídní kolektivy třeba v pěvecké a taneční soutěži či řazení nejoblíbenějších amerických sportů. Na 1. stupni překvapivě vyhrála 3. třída před 4. a 5. Mezi staršími žáky se projevili jako nejlepší tanečníci sedmáci a během dalšího představení přezpívala a přetancovala osmička devítku. Během představení jsme si užili spoustu zábavy, a zároveň jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí.

Dominika Šveráková

2019-02-09T16:30:13+00:00 09.Úno, 2019|