EXKURZE DO HLAVNÍHO MĚSTA

EXKURZE DO HLAVNÍHO MĚSTA

 

Tak jako každoročně  i letos se vydali čtvrťáci do Prahy. V plánu bylo uskutečnění ŠKOLNÍHO VÝLETU, jak podobné akci říkáme doma. Zprostředkovat zážitky od prohlídky nejvýznamnějších míst Prahy po jízdu tramvají a metrem. Předpověď počasí nebyla příznivá. Tentokrát se meteorologové nemýlili a čtvrťáci včetně doprovodu pořádně zmokli. Takže dnes už vědí, jak se valí voda po cestičkách petřínských parků a že Loretu je lepší v dešti obejít. Nicméně Petřín, Bludiště, Karlův most, Staroměstské náměstí a Václavské náměstí se sochou sv. Václava jsme viděli, když pouze  jemně poprchávalo. Děkujeme panu řediteli za perfektní vedení po Praze a paní Hrubešové za pomoc s dohlížením na 17 rozjařilých dětí.                                   Jaroslava Brodinová

2019-05-24T07:38:19+00:00 24.Kvě, 2019|