FLORBALOVÝ TURNAJ V ČESKÉ TŘEBOVÉ

FLORBALOVÝ TURNAJ V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Středeční deštivý den (22. 5. 2019) byl pro starší florbalisty naší školy nevšední. Osm chlapců (gólman Lukáš Petr a hráči Honza Merganc, Tomáš Láska, Tomáš Šafařík, Alan Lovětinský, Matyáš Leimer, Dominic Matýs a Honza Skála) se zúčastnilo florbalového turnaje starších žáků pořádaného v rámci akce 10 dní florbalu 2019 v České Třebové.
Na ploše zimního stadionu se čtyřmi vytyčenými florbalovými hřišti se sešlo 19 chlapeckých a 13 dívčích týmů. V naší základní skupině byli žáci z Litomyšle, ze Žamberka a dvě školy z České Třebové. Skupinu jsme vyhráli a automaticky jsme postoupili do bojů o 5. – 8., nebo 1. – 4. místo. Jediná naše prohra v turnaji (3:4) nás dostala už „jen“ do boje o 5. – 8. místo. Tři další vítězství zpečetila naše konečné 5. místo.
I když jsme cestou na zpáteční autobus pěkně promokli, vrátili jsme se domů spokojeni. Turnaj se nám líbil a rádi se přihlásíme za rok znovu. Jen už nám budou chybět šikovní a věrní florbalisté z devítky.
Helena Handlová

2019-05-24T08:25:24+00:00 24.Kvě, 2019|