FLORBALOVÝ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ

FLORBALOVÝ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ

Listopad je pro florbalisty naší školy „takovým“ svátkem. Mohou poměřit své síly na okrskovém, případně poté na okresním turnaji v Rokytnici v Orlických horách.
A v letošním roce se oběma týmům v okrsku dařilo. Mladší žáci (Lukáš Petr, Honza Skála, Venda Osvald, Djodje Galič, Marian Burian, Pavel Minařík, Michal Borovec, Lukáš Láska) postoupili do okresu z 2. místa a starší žáci (Patrik Štěpánek, Honza Merganc, Tomáš Láska, Tomáš Šafařík, Jarda Daňsa, Alan Lovětinský, Matyáš Leimer a Dominic Matýs) dokonce okrsek vyhráli.
Okresní turnaj už byl pro mladší chlapce náročnější, jeli do Rokytnice o dva hráče oslabeni a skončili pátí. Starší chlapci svou roli favoritů rokytnického okrsku potvrdili. Pouze ve finále podlehli týmu z Dobrušky. Stříbrné medaile a pohár za 2. místo byly největším úspěchem naší školy za dobu existence florbalového kroužku. Hoši, děkuji.
Helena Handlová
Pozn. Omlouvám se Patriku Štěpánkovi, florbalovému brankáři starších žáků, jehož zásluhy na úspěchu týmu byly nemalé, že mi jeho jméno vypadlo ve stejném příspěvku v prosincovém zpravodaji.

2018-12-11T10:53:37+00:00 11.Pro, 2018|