Je libo účes, tetování nebo míchaný nápoj?

Je libo účes, tetování nebo míchaný nápoj?

Ve čtvrtek 29. listopadu navštívilo 21 dívek z 8. a 9. třídy Střední školu služeb, obchodu a gastronomie v Hradci Králové. Tuto akci pro dívky zajistila výchovná poradkyně, paní učitelka Drtinová.
Střední odborná škola zajišťuje výuku tříletých oborů aranžér, kuchař – číšník, kadeřník, prodavač, zahradník a čtyřletých oborů fotograf, technický fotograf, hotelnictví, kosmetické služby, ekonomika a podnikání, floristika a projektování zahrad. Je zde i možnost nástavbového studia podnikání.
Během dvouhodinového workshopu se skupinkám přítomných žáků věnovali samotní studenti této střední školy. Návštěvníci zhlédli kosmetický a kadeřnický salón, květinovou síň, pekařskou dílnu, aranžerské studio, restauraci U Študáka a několik dalších učeben. Mohli se zeptat na cokoliv ke studiu.
Mnohé dívky se domů vracely s chutí vanilkových rohlíčků a míchaných nápojů, s novým mnohdy obarveným účesem, nalakovanými nehty a tetováním. A některé z nich možná i s otázkou: Co kdybych tam šla studovat?
I. Machačová
B. Drtinová

2018-12-01T17:30:26+00:00 01.Pro, 2018|