V pátek 2. března 2018 se konalo v Kostelci nad Orlicí v tělocvičně zemědělské školy okresní kolo v přehazované dívek 8. a 9. tříd.

Díky velké nemocnosti se soutěže zúčastnily i mladší žákyně naší školy. A kdo nás reprezentoval? Štěpánka Šubrtová (9. tř.), Lucie Lisková (9. tř.), Anička Sládková (9. tř.), Lucie Matyášová (7. tř.), Nela Marková (7. tř.), Lenka Šimperská (7. tř.), Radka Ondernická (7. tř.), Ema Marešová (6. tř.).

Účast byla veliká. Soutěže se zúčastnilo 13 škol z okresu. Hrálo se ve třech skupinách, na třech hřištích. Ze skupiny dívky postoupily do boje o 1. – 6. místo. Zde jsme zaznamenali 1 výhru (Dobré), 2 remízy (Kostelec n. O., Voděrady), 2 prohry (České Meziříčí, Rychnov n. Kn. Javornická).

A jak to všechno dopadlo? Celkově jsme obsadili krásné 4. místo za Kostelcem n. O., Rychnovem n. Kn. Javornická a Českým Meziříčím.

Blahopřeju dívkám k pěknému umístění a děkuji jim za vzornou reprezentaci naší školy.
Sedláčková P.