Seznamovací pobyt 6. třídy

Seznamovací pobyt 6. třídy

Do letošní šesté třídy přibylo 11 nových žáků ze Záměle a z Potštejna. Aby se rychleji a lépe seznámili se svými novými spolužáky, uskutečnil se 2. a 3. září adaptační pobyt v Potštejně.

Přestože již několik let neustále slyšíme, že je málo vody, že vůbec neprší a že je velké sucho, existují i výjimky. V pondělí v devět dopoledne začalo pršet a pršelo a pršelo až téměř do večera. Stihli jsme se cestou schovat na dřevěné zámělské lávce, ale dál už to nešlo. Ještě jednou od nás všech velké poděkování všem ze školy, kteří neváhali, skočili do aut a všechny nás odvezli až k chatkám.

Veškeré aktivity na komunikaci, vzájemnou spolupráci a seznamování probíhaly v klubovně nebo v chatkách. Ani slíbené opékání se nemohlo uskutečnit. Nakonec se počasí umoudřilo a my mohli vyjít alespoň k Modlivému dolu. Večer proběhlo seznámení se školním řádem a výroba jmenovek.

Jsou před námi čtyři společné roky na základní škole a my věříme, že budeme prima parta.

H. Handlová

I. Machačová

A ještě postřehy šesťáků:

… našel jsem tam hodně nových kamarádů

… nejvíc mě bavilo skládat básničku

… líbilo se mi, že jsem tam mohla poznat nové spolužáky

… hráli jsme moc pěkné hry

… nejvíc mě bavilo navštěvovat jiné chatky

 

 

2019-09-06T16:31:14+00:00 04.Zář, 2019|